KONTAKTY

Logo_mojska_zs-page-001_2

FACEBOOK

Facebook_2

SPECIÁLNÍ AKCE

PODPORUJÍ NÁS

Výsledek obrázku pro ČESKÝ TĚŠÍN LOGO

Výsledek obrázku pro křesťanský sbor český těšín

Infinity-art-logo

Lavina2

Výsledek obrázku pro SLEZSKÁ DIAKONIE LOGO

Workout Club

Výsledek obrázku pro KAUFLAND LOGO

Výsledek obrázku pro DM DROGERIE 

Ing. Mgr. Jaromír Andrýsek, BcTh.

Jsem ženatý a s manželkou Ivanou máme čtyři děti. Studoval jsem ekonomiku a teologii. V rámci roční stáže ve Study Centre Mittersill v Rakousku jsem se mimo jiné seznámil se základy komunitní práce.

KCM: kontaktní osoba pro mediační a probační službu 

Kontakt: e-mail: jarek.andrysek@kcmojska.cz, tel.: 776 737 282 

Fb_img_1444725923582

Dáša Nemcová 

Žiju odmalička v Českém Těšíně, na sídlišti Mojském už 13 let. Děti,které chodí do KCM jsou mi velmi blízké, mám je ráda a zároveň miluji romskou muziku. Dává mi to radost,protože vím, že se děti nikde netoulají a jsou někde, kdo mohou rozvíjet svůj talent.

KCM: "vrba" = naslouchání klientům, věnuji se zejména práci s klienty romského původu, pomáhám při vedení free klubu, romských tanců a kdekoli, kde je potřeba

 

Fh

Mgr. Tereza Šimiková

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, obor výchovná a humanitární činnost a poté Sociální pedagogiku - a volný čas na MU v Brně, se specializací na dramatickou a multikulturní výchovu. Pracovala jsem rok a půl v neziskové organizaci IQ Roma servis, o.s, která se věnuje romským dětem a mládeži. 

KCM: organizátorka pravidelných dětských bazárků a větších nárazových akcí

Kontakt: e-mail: tereza.simikova@kcmojska.cz

Tera-31-narozky-023

Bc. Martin Šimik, DiS.

Vystudoval jsem střední zdravotnickou školu v Karviné, Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Brně a teologii na Univerzitě v Bánské Bystrici. Pracuji jako zdravotnický záchranář na výjezdovém stanovišti Třinec i jako koordinátor týmu Psychosociální intervenční služby ZZS MSK. Jsem ženatý, mám tři děti a mezi mé koníčky patří sport, příroda, moje rodina i moje práce.

KCM:  vedoucí florbalového klubu, hlavní organizátor příměstského jazykového kempu Fulhaus, člen výboru KC Mojská

Kontakt: e-mail: martin.simik@kcmojska.cz, tel.: 776 208 373

Mgr. Ondřej Šimik, PhD.

Je mi 37 let, vystudoval jsem Učitelství pro 1. stupeň a získal doktorát z pedagogiky. Nyní pracuji jako vysokoškolský učitel, připravuji učitele 1. stupně ZŠ, zejména v oblasti přírodovědné a společenskovědní, na Pedagogické fakultě Ostravské univerzitě. Od září 2013 jsem také vedoucí katedry Preprimární a primární pedagogiky. Nyní průběžně pracuji na habilitaci v oboru pedagogika - oborová didaktika. Od roku 2010 jsem ženatý s manželkou Michaelou a máme tři syny. Mám rád sport, především turistiku, běh a dlouhé horské maratony (Beskydská sedmička, 5 beskydských vrcholů). Kromě toho rád pracuji na zahradě a také si odpočinu u filmu. V životě se učím počítat s Pánem Bohem a důvěřovat mu.

KCM: administrace webových stránky KCM, člen revizní komise

Kontakt: e-mail: ondrej.simik@kcmojska.cz, tel.: 608 868 608

Ja

Mgr. Petr Kubiena

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební v Havířově a poté obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ.na Ostravské univerzitě. Nyní pracuji jako učitel na ZŠ Albrechtice u Českého Těšína. Mezi mé záliby patří všeobecně sport, stále hraji závodně fotbal a jsem také fotbalovým rozhodčím, dále si rád přečtu dobrou knížku.

KCM: vedoucí florbal klubu; v KCM mě nejčastěji uvidíte na přilehlém hřišti, pokud počasí není ideální nebo jsou zimní měsíce, tak jsme v tělocvičně, kde trénujeme basket a fotbal. 

 Obrazek-3

Noemi a Jakub Pípalovi

Jakub: Do Těšína jsem se přiženil před 6-ti lety. S manželkou máme 2 děti. Zamiloval jsem si zdejší komunitu a tak práce v KCM je pro mě přirozená. Už od malička hraju na kytaru, baví mě sport a kontakt s lidmi. Rád mladým pomáhám se posunovat vpřed, hlavně v oblasti hudební. Učím elektrickou, akustickou kytaru a baskytaru. Podílím se na vedení pěveckého souboru Fusion.

KCM: hudební a sportovní aktivity, organizace příměstského tábora Fulhaus

 

 

Dagmar Hricová

 

Ryszard Mencner

 

Lenka Mencnerová

Mám 42 let, můj manžel Ryszek má 40 let a dcera Rachel 13 let. Jsem členkou Křesťanských sborů v Č. T. Vystudovala jsem speciální pedagogiku. 9 let jsem pracovala ve školství (ZŠ, MŠ), nyní druhým rokem pracují ve Slezské diakonii, jako sociální pracovník střediska Tabita -  terénní osobní asistence a odlehčovací služby. 

KCM: skupiny pro ženy; kuchařka a pomoc v kuchyni při řadě akcí (Fulhaus, Multicamp, dětské bazary, letní tábor) a jinak pomáhám, kde je třeba:)

 53139499_632361577234220_8506107799728553984_n

Daniel a Zuzana Kaczmarczykovi

Zuzana: Pocházím ze Slovenska, z Prešova. V Českém Těšíně žiji od roku 2001, jsem vdaná a s manželem Danielem máme 4 děti, 3 syny a jednu dceru (19, 14, 9, 4). Po ukončení středoškolského studia na Hotelové akademii jsem začala studovat teologii a misii, mé vzdělání je učitelka katechetiky a etiky. Spolu s manželem pracujeme v misijní organizaci Wycliffovi překladatelé Bible (www.wycliffe.cz). Moc ráda pracuji s mladými lidmi a dětmi, hraji na kytaru a zpívám, příležitostně dělám přednášky na různá témata,miluji uměleckou tvorbu – bytový dizajn, aranžování květin, umělecké psaní a angličtinu.

KCM: Zuzana - v rámci Komunitního centra pomáhám s úklidem, v tomto roce jsem začala s výukou angličtiny pro dospělé (JAK – Jednoduchá Anglická Konverzace) a v koordinaci s pracovníky KC dělám cokoli, co je potřebné v rámci aktivit Fusion, táborů a různých akcí. 

 

Ivana Filipová

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace