KONTAKTY

Logo_mojska_zs-page-001_2

FACEBOOK

Facebook_2

PODPORUJÍ NÁS

Výsledek obrázku pro ČESKÝ TĚŠÍN LOGO

Výsledek obrázku pro křesťanský sbor český těšín

Infinity-art-logo

Lavina2

Výsledek obrázku pro SLEZSKÁ DIAKONIE LOGO

Workout Club

Výsledek obrázku pro KAUFLAND LOGO

Výsledek obrázku pro DM DROGERIE

Tesco-logo-png-transparentMartin-foto

Bc. Martin Šimik, DiS. - předseda výboru

Vystudoval jsem střední zdravotnickou školu v Karviné, Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Brně a teologii na Univerzitě v Bánské Bystrici. Pracuji jako zdravotnický záchranář na výjezdovém stanovišti Třinec i jako koordinátor týmu Psychosociální intervenční služby ZZS MSK. Jsem ženatý, mám tři děti a mezi mé koníčky patří sport, příroda, moje rodina i moje práce.

KCM: hlavní organizátor příměstského jazykového kempu Fulhaus, předseda výboru KC Mojská

Kontakt: e-mail: martin.simik@kcmojska.cz, tel.: 776 208 373

 Ja  

Mgr. Petr Kubiena - člen výboru

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební v Havířově a poté obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ.na Ostravské univerzitě. Nyní pracuji jako učitel na ZŠ Albrechtice u Českého Těšína. Mezi mé záliby patří všeobecně sport, stále hraji závodně fotbal a jsem také fotbalovým rozhodčím, dále si rád přečtu dobrou knížku.

KCM: vedoucí florbal klubu; v KCM mě nejčastěji uvidíte na přilehlém hřišti, pokud počasí není ideální nebo jsou zimní měsíce, tak jsme v tělocvičně, kde trénujeme basket a fotbal. 

 

Kevin Rucki - člen výboru

 

Fb_img_1444725923582

Dáša Nemcová 

Žiju odmalička v Českém Těšíně, na sídlišti Mojském už 13 let. Děti,které chodí do KCM jsou mi velmi blízké, mám je ráda a zároveň miluji romskou muziku. Dává mi to radost,protože vím, že se děti nikde netoulají a jsou někde, kdo mohou rozvíjet svůj talent.

KCM: "vrba" = naslouchání klientům, věnuji se zejména práci s klienty romského původu, pomáhám při vedení free klubu, romských tanců a kdekoli, kde je potřeba

 

Fh

Mgr. Tereza Šimiková

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, obor výchovná a humanitární činnost a poté Sociální pedagogiku - a volný čas na MU v Brně, se specializací na dramatickou a multikulturní výchovu. Pracovala jsem rok a půl v neziskové organizaci IQ Roma servis, o.s, která se věnuje romským dětem a mládeži. 

KCM: organizátorka pravidelných dětských bazárků a větších nárazových akcí

Kontakt: e-mail: tereza.simikova@kcmojska.cz

Ondřej Šimik

Je mi 38 let, vystudoval jsem Učitelství pro 1. stupeň a získal doktorát z pedagogiky. Nyní pracuji jako vysokoškolský učitel, připravuji učitele 1. stupně ZŠ, zejména v oblasti přírodovědné a společenskovědní, na Pedagogické fakultě Ostravské univerzitě. Od září 2013 jsem také vedoucí katedry Preprimární a primární pedagogiky. Nyní průběžně pracuji na habilitaci v oboru pedagogika - oborová didaktika. Od roku 2010 jsem ženatý s manželkou Michaelou a máme tři syny. Mám rád sport, především turistiku, běh a dlouhé horské maratony. Kromě toho rád pracuji na zahradě a také si odpočinu u filmu nebo seriálu. V životě se učím počítat s Pánem Bohem a důvěřovat mu, což není většinou lehké.

KCM: administrace webových stránky KCM, člen revizní komise

Kontakt: e-mail: ondrej.simik@kcmojska.cz, tel.: 608 868 608

 

 

 

 Hricova-kcm

Dagmar Hricová

Původní profesí jsem porodní asistentka. Od roku 2007 působím, jako profesionální dula. Pracuji pro organizaci České duly z.s., kde, mimo jiné, se věnuji primárně vzdělávání dul. Jsem vdaná, máma dvou dospělých synů. Miluji humor, život, dobré jídlo a kvalitní víno.

Profesionální služby duly a přátelská péče v těhotenství, u porodu a šestinedělí. Předporodní kurzy s respektem k potřebám klientů, individuální přístup.

KCM: Vedu Poradnu pro ženy. Pořádám předporodní kurzy (individuální, párové, skupinové), poskytuji laktační poradenství. Nabízím konzultace (klimakterium, mimořádné nebo náhlé situace spojené s těhotenstvím, porodem a šestinedělím). Při práci s klienty ctím bezpodmínečné přijetí, akceptování sděleného, nehodnotící naslouchání a respekt k životní filozofii klienta.

Kontakt: www.hricova.cz FB Dula Dagmar Hricová IG Dagmar Hricová

 

Lenka Mencnerová

Mám 42 let, můj manžel Ryszek má 40 let a dcera Rachel 13 let. Jsem členkou Křesťanských sborů v Č. T. Vystudovala jsem speciální pedagogiku. 9 let jsem pracovala ve školství (ZŠ, MŠ), nyní druhým rokem pracují ve Slezské diakonii, jako sociální pracovník střediska Tabita -  terénní osobní asistence a odlehčovací služby. 

KCM: skupiny pro ženy; kuchařka a pomoc v kuchyni při řadě akcí (Fulhaus, Multicamp, dětské bazary, letní tábor) a jinak pomáhám, kde je třeba:)

 53139499_632361577234220_8506107799728553984_n

Daniel a Zuzana Kaczmarczykovi

Zuzana: Pocházím ze Slovenska, z Prešova. V Českém Těšíně žiji od roku 2001, jsem vdaná a s manželem Danielem máme 4 děti, 3 syny a jednu dceru (19, 14, 9, 4). Po ukončení středoškolského studia na Hotelové akademii jsem začala studovat teologii a misii, mé vzdělání je učitelka katechetiky a etiky. Spolu s manželem pracujeme v misijní organizaci Wycliffovi překladatelé Bible (www.wycliffe.cz). Moc ráda pracuji s mladými lidmi a dětmi, hraji na kytaru a zpívám, příležitostně dělám přednášky na různá témata,miluji uměleckou tvorbu – bytový dizajn, aranžování květin, umělecké psaní a angličtinu.

KCM: Zuzana - v rámci Komunitního centra pomáhám s úklidem, v tomto roce jsem začala s výukou angličtiny pro dospělé (JAK – Jednoduchá Anglická Konverzace) a v koordinaci s pracovníky KC dělám cokoli, co je potřebné v rámci aktivit Fusion, táborů a různých akcí. 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace